Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Kontakt

i / lub

 

Dni Otwarte 22-23 września!

Zapraszamy w najbliższy weekend w godz.10:00 - 16:00 do naszego biura przy ul. Modlińskiej 309 na Dni Otwarte nowej inwestycji Comfort City Rubin oraz ostatnich gotowych mieszkań w Tarasach Dionizosa. 

BARC: 25 lat na rynku!

Zaufało nam już ponad 9000 osób i codziennie zyskujemy nowych klientów. Budujemy mieszkania wygodne, kameralnie położone, z trwałych i estetycznych materiałów, zaprojektowane przez architektów z olbrzymim doświadczeniem. 

Nasze inwestycje – solidny deweloper z Warszawy

Nasza firma deweloperska ma na swoim koncie wiele wykonanych inwestycji w Warszawie i okolicach. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z niektórymi z nich. Wybudowane przez nas mieszkania i domy zobaczyć można m.in. na Bemowie, Białołęce i Chomiczówce. Wśród zrealizowanych przez nas projektów są również biurowce i nadbudowa gmachu Ministerstwa Sprawiedliwości.

Lokale użytkowe – znajdź miejsce dla Twojego biznesu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lokali użytkowych, które znajdują się na osiedlach oferowanych aktualnie w sprzedaży przez firmę deweloperską BARC WARSZAWA S.A.. Dobra lokalizacja, nowoczesna technologia oraz dobre warunki zakupu lub wynajmu – to główne atuty naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym!

Planowane inwestycje – czekamy z niecierpliwością

Nasza firma deweloperska nie spoczywa na laurach, cały czas planujemy kolejne inwestycje, które będą odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. Wszystkie wybudowane przez nas mieszkania są bezpieczne i funkcjonalne. Ich atutem jest też świetna lokalizacja – na nasze inwestycje wybieramy miejsca dobrze połączone z centrum Warszawy, ale jednocześnie odgrodzone od zgiełku i hałasu miasta. Nowe domy i mieszkania proponowane przez Barc Warszawa S.A. są doskonałą propozycją również dla Klientów chcących skorzystać z programu MDM.

Inwestycje zrealizowane – zaufało już nam 9000 osób

25-letnie doświadczenie w branży nieruchomości pozwoliło nam z sukcesem zakończyć poniższe inwestycje. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat nowych mieszkań i lokali użytkowych, zapraszamy do kontaktu naszym biurem handlowym w Warszawie, gdzie przy pysznej kawie przedstawimy nasze portfolio.

LOKALE UŻYTKOWE Miejsce dla Twojego biznesu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lokali użytkowych, które znajdują się w osiedlach oferowanych aktualnie w sprzedaży przez firmę BARC S.A.
Dobra lokalizacja, nowoczesna technologia oraz dobre warunki zakupu lub wynajmu - serdecznie zapraszamy do kontaktu z Biurem Handlowym.

INWESTYCJE PLANOWANE czekamy z niecierpliwością

Już wkrótce będziemy informować o rozpoczęciu prac budowlanych na nowo planowanych obiektach mieszkaniowym.
Poniżej prezentujemy obiekty, które na dzień dzisiejszy należą do planowanych na rok następny.

INWESTYCJE ZREALIZOWANE Zaufało nam już ponad 9000 osób

25 letnie doświadczenie i obecność w branży pozwoliła z sukcesem zakończyć poniższe inwestycje.
Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do naszego Biura Handlowego, przy pysznej kawie przedstawimy nasze portfolio.