Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Kontakt

i / lub

 

Dni Otwarte 22-23 września!

Zapraszamy w najbliższy weekend w godz.10:00 - 16:00 do naszego biura przy ul. Modlińskiej 309 na Dni Otwarte nowej inwestycji Comfort City Rubin oraz ostatnich gotowych mieszkań w Tarasach Dionizosa. 

BARC: 25 lat na rynku!

Zaufało nam już ponad 9000 osób i codziennie zyskujemy nowych klientów. Budujemy mieszkania wygodne, kameralnie położone, z trwałych i estetycznych materiałów, zaprojektowane przez architektów z olbrzymim doświadczeniem. 

Dla prasy

Firma deweloperska Barc – dla prasy

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami na temat działalności naszej firmy. Jako uznany deweloper doskonale orientujemy się w sytuacji na warszawskim rynku nieruchomości – aktualnie prowadzimy sprzedaż nowych mieszkań zlokalizowanych na warszawskiej Białołęce. Zachęcamy do zapoznani się z naszą szeroka propozycją metraży, w tym ofertą na nowe małe mieszkania w nowej inwestycji Comfort City. 

24-25 października - Dni Otwarte Tarasów Dionizosa  

Barc zaprasza na Dni Otwarte na terenie inwestycji Tarasy Dionizosa zlokalizowanej na warszawskiej Białołęce przy ul. Winorośli i Dionizosa. Gotowe oraz pokazowe mieszkania klienci będą mogli obejrzeć w weekend 24 i 25 października w godzinach 10.00 – 15.00.

Budowa II etapu Tarasów Dionizosa zakończona  

Barc zgłosił do instytucji nadzorujących zakończenie budowy II etapu inwestycji Tarasy Dionizosa zlokalizowanej na warszawskiej Białołęce przy ul. Winorośli i Dionizosa. Przekazanie mieszkań aktami notarialnymi przyszłym mieszkańcom przewidziane jest w grudniu 2015 r.


Rusza III etap Tarasów Dionizosa  

Warszawski deweloper Barc rozpoczął III etap inwestycji Tarasy Dionizosa zlokalizowanej na warszawskiej Białołęce przy ul. Winorośli i Dionizosa. W ofercie dostępnych jest 86 mieszkań, w najbardziej popularnych metrażach w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Zakończenie budowy przewidziane jest w grudniu 2016 r.

Tarasy Dionizosa już na finalnym etapie prac  

Na budowie drugiego etapu osiedla Tarasy Dionizosa, zlokalizowanego na warszawskiej Białołęce przy ul. Winorośli i Dionizosa rozpoczął się ostatni etap prac. Do końca lipca 2015 r. planowane jest zakończenie budowy, a do grudnia 2015 r. przekazanie mieszkań aktami notarialnymi przyszłym mieszkańcom.


Koniec prac wykończeniowych II etapu Tarasów Dionizosa

Ostatnie prace wykończeniowe trwają na terenie budowy II etapu Tarasów Dionizosa. Inwestor, spółka BARC Warszawa, zamierza już za 6 miesięcy przekazać mieszkańcom pierwsze mieszkania. Wśród oferowanych mieszkań są jeszcze dostępne mieszkania z garażem lub wykończeniem w cenie w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”.

Warszawskie mieszkanko w klasie ekonomicznej

Mieszkania w nowych, warszawskich inwestycjach nieźle się sprzedają. Zwykle spora część lokali znajduje swoich właścicieli zanim jeszcze budynki wyjdą z ziemi. Rotacja stołecznej oferty deweloperskiej jest duża. W dobrze zaprojektowanych i zlokalizowanych osiedlach, sprzedaż praktycznie kończy się wraz z budową. 

MIEDZIANY DEWELOPER ROKU 2014  

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło zwycięzców IV edycji ogólnopolskiego Konkursu Budowlanego 2014. BARC Warszawa SA otrzymał Certyfikat Miedziany w kategorii Deweloper Roku 2014. Nagrodzono profesjonalistów, których działalność biznesowa spełnia najwyższe standardy w zakresie obsługi klienta i odznacza się innowacyjnością oferty.

JAK NIE KUPOWAĆ KOTA W WORKU na co zwracać uwagę przy wyborze mieszkania

Kilkaset inwestycji nowych mieszkań na rynku warszawskim i ponad drugie tyle na rynku wtórnym. Przyznacie Państwo, że wybór wielki, a decyzja trudna do podjęcia. Jak kupować mieszkanie mając pewność, że nie kupujemy kota w worku, ale że podjęta decyzja oparta jest na rzetelnej analizie czynników.

Nowy boom mieszkaniowy wyjątkowo udany rok 2014

Duża liczba rozpoczętych inwestycji i rewelacyjne wyniki sprzedaży pozwalają deweloperom mówić o minionym roku jako o wyjątkowo udanym. Według obliczeń analityków rynku, w największych aglomeracjach w kraju w 2014 r. sprzedało się więcej nowych mieszkań niż w rekordowym jak dotąd 2007 r.

Druga nagroda najlepszego wystawcy dla BARC Warszawa SA

BARC Warszawa SA otrzymał drugą nagrodę za najlepsze stoisko i obsługę targową podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbyły się 14 i 15 lutego br. na EXPO XXI.