Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Kontakt

i / lub

 

Dni Otwarte 22-23 września!

Zapraszamy w najbliższy weekend w godz.10:00 - 16:00 do naszego biura przy ul. Modlińskiej 309 na Dni Otwarte nowej inwestycji Comfort City Rubin oraz ostatnich gotowych mieszkań w Tarasach Dionizosa. 

BARC: 25 lat na rynku!

Zaufało nam już ponad 9000 osób i codziennie zyskujemy nowych klientów. Budujemy mieszkania wygodne, kameralnie położone, z trwałych i estetycznych materiałów, zaprojektowane przez architektów z olbrzymim doświadczeniem. 

Firma deweloperska Barc z Warszawy – aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi pracy naszej firmy deweloperskiej oraz realizowanych przez nas inwestycji w Warszawie i okolicach. Znajdą tu również Państwo informacje na temat rynku mieszkaniowego w Warszawie oraz wskazówki dla planujących zakup nowego mieszkania. Jesteśmy jednym z wiodących deweloperów na lokalnym runku nieruchomości – na koncie mamy ponad 2500 mieszkań. Zaufało już nam tysiące zadowolonych Klientów!

Aktualności

Jesteśmy Partnerem Biegu przez Most

16 września o godzinie 11.00 tysiąc biegaczy stanie na starcie w Parku Picassa na warszawskiej Białołęce, aby pobiec na dystansie dziesięciu kilometrów. Jako partner tego wydarzenia zapraszamy wszystkich na pamiątkowe zdjęcie do fotobudki w namiocie Comfort City.

Ostatni etap Tarasów Dionizosa z pozwoleniem na użytkowanie Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się już we wrześniu

BARC Warszawa S.A. uzyskała pozwolenie na użytkowanie ostatniego, czwartego etapu osiedla Tarasy Dionizosa na warszawskiej Białołęce i rozpoczęła przekazywanie lokali klientom. W ofercie zostały ostatnie mieszkania 3 pokojowe od 53,9 do 59,4 mkw.

Zapraszamy na Dni Otwarte 9 - 10 czerwca

Przyjdź, sprawdź jak budujemy i otrzymaj atrakcyjny rabat.

Dni Otwarte w Tarasach Dionizosa i Comfort City Rubin

Zapraszamy 17 i 18 marca w godz.10:00 - 16:00 do naszego biura przy ul. Modlińskiej 309 na Dni Otwarte w Tarasach Dionizosa i nowej inwestycji Comfort City Rubin.

Przedsprzedaż nowej inwestycji Comfort City

Specjalnie dla Państwa! Przedsprzedaż nowego osiedla Comfort City (Tarchomin - Winnica).

I Etap Nowej Inwestycji - Tarchomin (Winnica)

Pierwszy etap z jedenastu planowanych w naszej Nowej Inwestycji usytuowany jest w centralnej części osiedla położonego na terenie warszawskiej dzielnicy Tarchomin - Winnica. Proponujemy mieszkania od 25 m² do 75 m² od 1 do 4 pokojowych z widnymi kuchniami lub aneksami kuchennymi.

Nie daj się wyprzedzić! Tylko 381 mln złotych na dopłaty do programu MdM 2018

Ostatnie rozdanie dopłat do programu MDM 2018, czyli jak znaleźć odpowiednie mieszkanie?

Uwaga! Ważne! MDM 2018 – Nie czekaj do stycznia!

W naszej ofercie znajdują się jeszcze mieszkania spełniające warunki programu „Mieszkanie dla młodych”. Pragniemy podkreślić, że przewidziane środki na 2018 bardzo szybko się wyczerpią, nawet w ciągu dwóch dni. Aby zagwarantować sobie dopłatę w ramach programu, już dziś należy podejmować decyzję związaną z zakupem wymarzonej inwestycji. Banki będą przyjmować wnioski…