Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Kontakt

i / lub

 

BARC: 25 lat na rynku!

Zaufało nam już ponad 9000 osób i codziennie zyskujemy nowych klientów. Budujemy mieszkania wygodne, kameralnie położone, z trwałych i estetycznych materiałów, zaprojektowane przez architektów z olbrzymim doświadczeniem. 

Zmiany w MdMNa co Mogą liczyć warszawiacy?

Jeżeli nie mamy tyle czasu i potrzebujemy zrealizować transakcję jeszcze w tym roku, to ponad 80, wolnych i gotowych do kupienia dwupokojowych mieszkań jest w inwestycji Tarasy Dionizosa realizowanej przez firmę BARC.

Ze względu na zbyt niskie limity cenowe ustalone przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju dla programu względem średnich cen ofertowych nowych mieszkań w Warszawie tylko niektóre lokale w wybranych inwestycjach kwalifikują się do dopłat - mówi Maciej Górka, analityk rynku nieruchomości portalu domiporta.pl. 

Obecnie według danych serwisu Domiporta.pl realizacji deweloperskich oferujących lokale z dopłatą jest raptem 90, a liczba ofert nie przekracza 1600. Oznacza to, że mieszkania spełniające kryterium do dopłat stanowią raptem 10 proc. całej podaży rynku pierwotnego. - Liczba ofert w Warszawie rośnie proporcjonalnie do odległości od centrum, ponieważ tylko w obrzeżnych dzielnicach możliwe są do zaproponowania ceny zgodne z wytycznymi limitów MdM. Obecnie najwięcej mieszkań z dopłatą oferuje Białołęka - podaje Górka. W 19 inwestycjach skupia się połowa całej podaży lokali pod MdM. Najwięcej, bo ponad 160 mieszkań, jest w inwestycji Osiedle Park Światowida, a pierwsi lokatorzy będą mogli się wprowadzić dopiero w 2016 roku, bo na ten czas planowane jest oddanie do użytkowania. 
Gazeta Wyborcza, dodatek M2, 21.02.2015 r.