Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Kontakt

i / lub

 

Dni Otwarte 22-23 września!

Zapraszamy w najbliższy weekend w godz.10:00 - 16:00 do naszego biura przy ul. Modlińskiej 309 na Dni Otwarte nowej inwestycji Comfort City Rubin oraz ostatnich gotowych mieszkań w Tarasach Dionizosa. 

BARC: 25 lat na rynku!

Zaufało nam już ponad 9000 osób i codziennie zyskujemy nowych klientów. Budujemy mieszkania wygodne, kameralnie położone, z trwałych i estetycznych materiałów, zaprojektowane przez architektów z olbrzymim doświadczeniem. 

Jesteśmy Partnerem Biegu przez Most

16 września o godzinie 11.00 tysiąc biegaczy stanie na starcie w Parku Picassa na warszawskiej Białołęce, aby pobiec na dystansie dziesięciu kilometrów. Jako partner tego wydarzenia zapraszamy wszystkich na pamiątkowe zdjęcie do fotobudki w namiocie Comfort City.

Bieg przez Most to nie tylko impreza sportowa, ale także pomysł na aktywne spędzenie niedzielnego poranka. Wszystkich uczestników oraz kibiców zapraszamy w dniu imprezy do naszego namiotu Comfort City w strefie Expo, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce @sesjaparty. Uczestnikom wydarzenia życzymy realizacji celów i świetnej zabawy!